Masz Pytania?

5 składowych
naszego sukcesu

Zespół

Pracownicy firmy to doświadczeni mechanicy, automatycy, konstruktorzy oraz pracownicy działu handlowego. Stawiamy na ludzi oraz na otwartość, traktując z szacunkiem naszych klientów, dostawców i pracowników. Dzięki temu otwieramy pole do skutecznej współpracy, której wynikiem są dobrze zrealizowane inwestycje. Wieloletnie doświadczenie zawodowe przekłada się na szybką i profesjonalną realizację zleceń.

Zaplecze

Zajmujemy się dystrybucją i montażem linii technologicznych. Produkujemy konstrukcje stalowe oraz układy automatyki. Do tak szerokiej działalności niezbędne są odpowiednie narzędzia oraz urządzenia produkcyjne. Dysponujemy profesjonalnymi stanowiskami spawalniczymi oraz maszynami do obróbki mechanicznej. Warsztat automatyki wyposażony jest w stanowisko diagnostyczne.

Technologia

Zajmujemy się produkcją jednostkową co wymaga wysokich kwalifikacji oraz doboru odpowiedniej technologii. Skrupulatnie podchodzimy do przygotowania i prowadzenia procesu produkcyjnego. Na każdym etapie wytwarzania oraz instalacji dbamy o optymalizację procesu, tak by dany projekt nie sprawiał trudności wykonania.

Partnerzy

Współpracujemy z firmą Rosenqvists producentem linii do przekąsek i frytek oraz firmą Centriair, wytwórcą systemów utylizacji uciążliwych zapachów oraz eliminacji cząstek VOC. Obie firmy są liderami w swojej branży. Ich produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz skuteczność. Innowacyjne rozwiązania w maszynach Rosenqvists oraz Centriair są cenione i znajdują zastosowania na całym świecie.

Współpraca

Klienci powierzają nam trudne i często strategiczne zadania. Doświadczenie zdobyte w codziennej pracy niezmiennie podpowiada nam, że do ich wykonania oprócz kompetencji potrzeba zaangażowania i odpowiedzialności obu stron. Realizując zadania dzielimy się z klientami właśnie tymi umiejętnościami a wspólnie zrealizowane projekty są najlepszą ich wizytówką.

Adres

  • Vinteq D.Płachetko SP.J.

ul. Gen. W. Sikorskiego 31B

87-300 Brodnica


Polityka Ochrony Danych Osobowych


biuro@vinteq.pl

www.vinteq.pl

KRS: 0000616364

NIP: 8741779417

Projekt i realizacja