Masz Pytania?

VINTEQ PONOWNIE ZE ZŁOTYM MEDALEM

W dniach 23-25.10.2018 odbyły się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. Jak co roku liderzy wielu branż spotkali się w Poznaniu, w trosce o czyste powietrze - zdrowie, klimat i środowisko.
Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal MTP wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów. Jednak tylko niektóre z nich otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.
Firma Vinteq została po raz kolejny laureatem tej jakże prestiżowej nagrody.
W zeszłym roku, Złoty Medal otrzymał MORODOUR - urządzenie do dezodoryzacji powietrza w małych obiektach.
W tym roku grono ekspertów wyróżniło DEO-100– prekursorskie urządzenie do eliminacji uciążliwych zapachów w oczyszczalniach, przepompowniach oraz obiektach przemysłowych.

DEO-100™ to urządzenie, które utylizuje LZO i eliminuje emisję zapachów z przemysłu, wykorzystując regeneracyjny układ katalizatora. System oferuje kompaktowe, wydajne, nie wymagające konserwacji i energooszczędne rozwiązanie, które sprawdza się wszędzie tam gdzie borykamy się z bardzo dużą koncentracją uciążliwych zapachów.
Do głównych zalet tego urządzenia należą:
- wysoka skuteczność ponad 98%,
- utylizacja bardzo dużych stężeń,
- niskie koszty eksploatacji,
- niskie zużycie energii 6 kW,
- łatwa instalacja,
- wymiary 477x660x773.

Adres

  • Vinteq D.Płachetko SP.J.

ul. Gen. W. Sikorskiego 31B

87-300 Brodnica


Polityka Ochrony Danych Osobowych


biuro@vinteq.pl

www.vinteq.pl

KRS: 0000616364

NIP: 8741779417

Projekt i realizacja